EKİBİMİZ
Anıl KURT
Web Yazılım Uzmanı
2009 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum. Ardından Microsoft’un “Yetkili Eğitim Çözümleri İş Ortağı ( CPLS, Certified Partner Learning Solutions )” ve “ Certified partner “ olan İ-Akademi eğitim merkezinde aldığım web tasarım uzmanlığı eğitimini birincilikle bitirip web tasarım uzmanlığı sertifikası almaya hak kazandım.
Teknik Servis Müdürü
Mehmet ÖZCELEP
2003 yılında tanıştığım bilişim sektöründe uzun yıllar çeşitli firmalarda kurumsal çözümler konusunda hizmet verdim. KTÜ bilgisayar programcılığı bölümünde aldığım eğitimin ardından Gazi üniversitesi Bilgi Yönetimi programında eğitimimi tamamladım. Doğru donanımla başarılı işler çıkartmanın temel prensibinin servisten montaj sürecine kadar kullanıcıyla doğru iletişim kurmak olduğuna inanıyorum. Bu bilinçle çalışma prensiplerimi yıllar içerisinde en optimum noktaya topladım. Görüşmek dileğiyle...
Gürsoy AYDIN
Reklam Müdürü
2008 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum. Reklamcılık sektöründe faliyet gösteren uluslar arası firmalarda görev aldım. Edindiğim tecrübeler ile Trabzon Web Tasarım firmasında siz değerli müştrilerimizi ekip arkadaşlarım ile keyifle hizmet vermekteyim.
Web Yazılım Geliştirici
İsmail AHMETOĞLU
2009 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Veri Tabanı ve Yazılım Geliştitme alanlarında faliyet gösteren uluslar arası şirketlerden eğitim aldım. Büyük çaplı üretim süreclerinin otomasyon yoluyla en verimli hale gelmesi için yazılım geliştiriyorum.
Taha AKBULUT
Web Yazılım Geliştirici
2009 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum. Microsoft’un “Yetkili Eğitim Çözümleri İş Ortağı ( CPLS, Certified Partner Learning Solutions )” ve “ Certified partner “ olan İ-Akademi eğitim merkezinde aldığım web tasarım uzmanlığı eğitimini Tamamladı.
Tacettin ŞAHİN
Teknik İşler Sorumlusu
2010 yılından bu yana güvelik kamera ve alarm sistemleri alaında faaliyet gösteren çeşitli firmalarda görev aldım. Artık deneyimlerimi siz kıymetli müşterilerle doğrudan paylaşmanın zamanı geldiğine inandığım için, ben ve ekip arkadaşlarımla Trabzon Web Yazılım firmasında hizmetinizdeyim.
BİZE
ULAŞIN
TRABZON WEB TASARIM - TRABZON WEB YAZILIM
İSKENDERPAŞA MAH. İSKELE CAD. DÜZENLİ GÜNEYSU İŞ MERKEZİ NO 6 ORTAHİSAR / TRABZON
0 555 721 99 34
0 532 175 99 61
Trabzon Web Tasarım Trabzon Web Yazılım
© Copyrıght 2016 All Rıghts Reserved Trabzon Web Yazılım
Web Desıgn and Programmıng Trabzon Web Tasarım Trabzon Web Yazılım