BOYASIZ GÖÇÜK
DÜZELTME
Kaporta Göçük Onarım Merkezi
Boyasız Kaporta Göçük Tamiri, Oto Kaporta, Oto Boya, Dolu Hasarı Tamiri Gibi Hizmetleri İle Aracınızın İlk Günkü Gibi.
KASKO KORUMALI
ONARIM
Autoban ile aracınızın hasarını dert etmeyin. Aracınızın dolu, göçük, kaporta, boya hasarını dert etmeyin. Hemen bize ulaşın, randevu talebinde bulunun. Uzman ekibimiz aracnızın tüm kontrollerini yapsın. Aracınızın orijinalliği ve kasko poliçenizin hasarsızlık indirimini zarara uğratmadan onarıp size teslim edelim. Sizlere aracınızın keyfini çıkarmak kalsın.
Boyasız göçük düzeltme avantaşlarından faydalanın.
DETAY
UZMAN
EKİP
İŞLETMEMİZİN KURULUŞ AMACINDA BELİRLENMİŞ HİZMETLER TOPLULUĞU ADINA HER BİRİ KENDİSİNİ KANITLAMIŞ ALANLARINDA Kİ TÜM SERTİFİKALARA SAHİP UZMAN KİŞİLERCE OLUŞTURULMUŞ VE KALİTE POLİTİKAMIZ GEREĞİ GÜLERYÜZLÜ BİR HİZMET HEDEFİNDE EKİBİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ. Düzeltme işleminden tatminkar bir sonuç alınabilmesi için kaportada göçük bölgesindeki saçın uzamamış ve boyanın zarar görmemiş olması gerekir. Daha önce hasar görmüş, macunlanıp boyanmış saç veya alüminyum alaşımlı paneller üzerindeki göçüklerin giderilmesinde bu teknik kullanılmaz. Böyle durumlarda macunun ve boyanın çatlama ihtimali çok yüksektir. Boyasız kaporta göçük düzeltme işleminde, üzerinde göçük bulunan panelin arkasına özel aletlerle ulaşılır dışa doğru masaj yöntemi ile göçük düzeltilir.
KALİTELİ
HİZMET
DÜRÜSTLÜK, MÜŞTERİ OKDAKLILIK, ŞEFFAFLIK, ÇALIŞKANLIK, DUYARLILIK, HOŞGÖRÜ, ÜRETKENLİK DEĞERLERİ ÇERÇEVESİNDE VERİLEN EĞİTİMLER İLE PERSONELİN YAPILAN İŞİN KALİTESİNDEN KENDİSİNİ SORUMÇU HİSSETMESİNİ SAĞLAMAK, İÇ VE DIŞ İLETİŞİMİ ETKİN HALE GETİRMEK,MÜŞTERİ ODAKLILIK İLKESİ DOĞRULTUSUNDA,UYGUN YÖNTEM VE TEKNOLOJİYİ SÜREKLİ VE GÜVENİLİR HİZMET SUNMAK, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SÜREKLİ KILMAK KALİTE POLİTİKAMIZIN ESASLARINI OLUŞTURMAKTADIR.
MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
MEMNUN MÜŞTERİ
Autoban Trabzon Boyasız Göçük düzeltme merkezi olarak, müşteri memnuniyeti politikamızın temelini, hizmetimiz ile ilgili olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri, talep ve şikayetlerin rahatça ulaşılabilirliğini sağlamak ve en kısa sürede inceleyerek, şeffaf ve kaliteli hizmet anlayışıyla standart ve yasal mevzuatlar çerçevesinde hızlı çözümler üretmek ve müşteriye geri bildirimde bulunmak ilkesi oluşturur.

Autoban Trabzon Boyasız Göçük düzeltme
Dolu Hasarı Giderme Merkeziniz
BİZE
ULAŞIN
Autoban Adres: Anadolu Bulvarı No 8/1 Sanayi Mahallesi Ortahisar / Trabzon
0 534 496 4741
0 534 496 4741
© Copyright 2017 All Rights Reserved
Autoban Trabzon Web Design and Programming

Trabzon Web Yazılım