Sağlıklı Yaşam
Mutlu, huzurlu ve sağlıklı kahvaltılar için
Kaanlar Gıda ürünleri ile, Mutlu, huzurlu ve sağlıklı kahvaltılar sizlerle. Taze ve lezzetli ürünlerimizle sofralarınıza sağlık ve mutluluk katıyoruz.
Diğer detaylar
Kaanlar Gıda Ürünleri
Hakkımızda
Kaanlar Gıda, Kaanlar ürünleri üreticileri ile birlikte 2001 yılının 5. Ayında Trabzon Yenimahalle’de 140 metrekare kiraladığımız dükkânda ticari faaliyetine başlamıştır. Ardından 80 metrekare soğuk hava deposu kuruldu. 2 pazarlamacı ve 1 depo sorumlusu ile işe başlanıldı. Trabzon ve ilçelerinde ürünlerimizi pazarlamaya başladık.

Bugün firmamıza ait biri 8.177 metrekare üzerinde 3.900 metrekare kapalı alan içerisinde 500 metrekarelik soğuk hava zinciri ile diğeri 2.821 metrekare üzerine 900 metrekaresi kurulmuş yapımı devam etmekte olan depomuz bulunmaktadır. Hizmetimize 15 personel , 9 araba ile Trabzon, Rize , Giresun , Gümüşhane , Bayburt, Ordu ve Artvin illerine hizmet taşımaktayız.
Detay
Süt Ürünleri İle
Sağlık ve Mutlu Yaşam
Kapasite arttırımımızla birlikte, ürünlerimizde kullandığımız sütleri çok daha hijyenik ve güvenilir koşullarda üretim tesislerimize aktarmak için köy merkezlerine yaptığımız yatırım projeleri de hızla ilerliyor. Ayrıca, Çanakkale’de kurduğumuz yepyeni çiftliğimizi de faaliliyete geçirdik. Kaanlar Çiftlik ile ürünlerimizde kullandığımız sütlerin üretimini Kaanlar kalitesi ve güvencesi ile üreterek, kullandığı sütü kendisi üreten sayılı markalar arasmda yer almış oluyoruz.

Kalitemiz, Türk damak tadına verdiğimiz önem ve tüketicilerimizden aldığımız güç ile geleceğin Kaanlar markasını oluşturmaya devam edeceğiz.
Detay
Mutlu Kahvaltılar
Lezzet Dolu Sofralar
Mutlu ve Sağlıklı
Sağlıklı ve mutlu bir yaşam diyorsak ve bu mutluluk halinin sürmesini istiyorsak, kaliteli üretimin eseri olan taze süt ürünleri tüketmeye dikkat etmeliyiz. Taze süt ürünleri tüketmek, tüm gününüze yansır. Süt ürünleri tüketme alışkanlığı olanlar daha enerjik, sağlıklı, dikkatli ve daha formda olurlar.
Bize Ulaşın
Şanlı Köyü Dere Mevkii No:1 Yomra / Trabzon
kaangida@hotmail.com
0462 341 36 56
© Copyright 2017 All Rights Reserved Kaanlar
Web Design and Programming
Trabzon Web Yazılım