+90 (544)590 44 61
turkish english Almanca İtalyan Spanish French
+90 (544)590 44 61
Hakkımızda
Öncesi/Sonrası
Medya
İletişim
+90 (544)590 44 61
TÜRKİYE'NİN SAÇ EKİM MARKASI
Değişime Bizimle Başla!
Dünyanın bir çok ülkesinden gelen binlerce mutlu hastasıyla Türk saç ekim markası Turkey Hair Center başarılı şekilde saç ekimi yapmaya devam ediyor. Mükemmel bir değişim bizimle iletişime geçebilirsin!
Hemen Fiyat Al
Ücretsiz Saç Analizi
1
ADIM 1
2
ADIM 2
3
ADIM 3
4
ADIM 4
Cinsiyet
Yaşınız
İleri
Lütfen Seçim Yapınız!
Ailenizde Saçı Dökülen var mı?
Kaç Yıldır Saçlarınız Dökülüyor?
Geri
İleri
Lütfen Seçim Yapınız!
Saçınızın Dökülme Türünü Seçiniz
Geri
İleri
Lütfen Seçim Yapınız!
Saç Analizi İçin Lütfen Formu Doldurun
Kişisel verilerin korunması metnini okudum kabul ediyorum.
Geri
Formu Gönder
   
TEŞEKKÜRLER
TURKEY HAIR CENTER
Saç Ekim Merkezi
Saç Ekimi ve Estetik tedavilerde Türkiye'nin en iyi markası olmak için çıktığımız bu yolda, uzman kadromuz ile güncel teknolojileri kullanarak uluslararası standartlarda hasta kabulü sağlıyoruz. Turkey Hair Center Ailesi olarak saç ekimi ve tedavileri başta olmak üzere, medikal estetik alanlarında hizmet veriyoruz. Dünya sağlık turizminin referans noktalarından öncüsü olan ülkemizde Turkey Hair Center Ailesi olarak hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Yaklaşık 10 yıldır binlerce hastamızı sağlıklı ve kaliteli hizmet anlayışımız ile ülkelerine uğurladık, uğurlamaya da devam ediyoruz.

Tüm hastalarına mutlu etme bakış açısıyla yaklaşan Turkey Hair Center, sunduğu sağlık ve medikal estetik hizmetleri alanlarında da üstün kalitesini göstererek hizmetlerini sürdürmektedir. Hedefimiz her zaman daha kaliteli sağlık hizmetini sunmak amacıyla var gücümüzle çalışmak ve tıp-bilim dünyasını yakından takip edip üzerimize düşeni fazlası ile yerine getirmektir. Sağlığın her şeyden çok daha fazla kıymetli olduğunu bilen uzman kadromuzla her zaman yanınızdayız.
Ağrısız ve Traşsız Saç Ekimi İçin Hemen Başvur!
Sağlık Danışmanlarımız Sizleri Bekliyor.. Hemen Formu Doldurun, İndirimlerden Faydalanın..
 
 
 
Neden Turkey Hair Center?
Binlerce Başarılı Operasyon
Sağlık sektörüne gönül vererek çıktığımız bu yolda, uzman kadromuz ile güncel teknolojileri kullanarak uluslararası standartlarda hasta kabulü sağlıyoruz. Turkey Hair Ailesi olarak saç ekimi ve tedavileri başta olmak üzere, medikal estetik alanlarında hizmet veriyoruz. Sağlık turizminde referans noktalarından olan ülkemizde Turkey Hair Ailesi olarak hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Bu yolda binlerce hastamızı sağlıklı ve kaliteli hizmet anlayışımız ile ülkelerine uğurladık, uğurlamaya da devam ediyoruz.

Tüm hastalarına mutlu etme bakış açısıyla yaklaşan Turkey Hair, sunduğu sağlık ve medikal estetik hizmetleri alanlarında da üstün kalitesini göstererek hizmetlerini sürdürmektedir. Hedefimiz her zaman daha kaliteli sağlık hizmetini sunmak amacıyla var gücümüzle çalışmak ve tıp-bilim dünyasını yakından takip edip üzerimize düşeni fazlası ile yerine getirmektir. Sağlığın her şeyden çok daha fazla kıymetli olduğunu bilen uzman kadromuzla her zaman yanınızdayız.
Ağrısız ve Traşsız Saç Ekimi İçin Hemen Başvur!
>Sağlık Danışmanlarımız Sizleri Bekliyor.. Hemen Formu Doldurun, İndirimlerden Faydalanın..
Premium Saç Ekimi
Öncesi ve Sonrası
Tüm hastalarına mutlu etme bakış açısıyla yaklaşan Turkey Hair, sunduğu sağlık ve medikal estetik hizmetleri alanlarında da üstün kalitesini göstererek hizmetlerini sürdürmektedir. Hedefimiz her zaman daha kaliteli sağlık hizmetini sunmak amacıyla var gücümüzle çalışmak ve tıp-bilim dünyasını yakından takip edip üzerimize düşeni fazlası ile yerine getirmektir.
Ağrısız ve Traşsız Saç Ekimi İçin Hemen Başvur!
>Sağlık Danışmanlarımız Sizleri Bekliyor.. Hemen Formu Doldurun, İndirimlerden Faydalanın..
 
 
 
A Plus Hastanede
Profesyonel Saç Ekimi
Turkey Hair Center; saç ekiminde bilimsel ve güncel teknolojileri takip eden, global tanınırlığı yüksek, profesyonel hizmet kalitesi ve yılların verdiği tecrübeye sahip, A++ ve JCI sertifikalı hastane ortamında operasyonlarına devam etmektedir.
Deneyimli Sağlık Kadrosu
Doktor Kontrolünde Saç Ekimi
En Son Teknoloji Cihazlar
Vip Hizmet Kalitesi
A Plus Müşteri Memnuniyeti
Merkezi Lokasyon Avantajı
Ağrısız ve Traşsız Saç Ekimi İçin Hemen Başvur!
>Sağlık Danışmanlarımız Sizleri Bekliyor.. Hemen Formu Doldurun, İndirimlerden Faydalanın..
Türkiye'nin Saç Ekim Merkezi!
Sağlık turizminde referans noktalarından olan ülkemizde Turkey Hair Center ailesi olarak hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Bu yolda binlerce hastamızı sağlıklı ve kaliteli hizmet anlayışımız ile ülkelerine uğurladık, uğurlamaya da devam ediyoruz. Deneyimli ve uzman kadromuz ile güncel teknolojileri kullanarak uluslararası standartlarda hasta kabulü sağlıyoruz.
Premium Saç Ekimi
Turkey Hair Ailesi İle En İyi Doktorlar, En İyi Konaklama, Üstün Hizmetler!
Saç ekimi öncesi ve sonrası ile ilgili tüm sorularınızın yanıtlarını alabilirsiniz
Özel VIP araç ile şehir, havalimanı ve otel transferleri (Alma ve Bırakma)
Operasyon sonrası FDA onaylı, özel saç bakım setleri
5 yıldızlı otelde tedavi süresince konaklama fırsatları sunuyoruz
İşlem sırasında ve sonrasında gerekli tüm ilaçlar
Uluslararası misafirlerimiz için size özel tercüman hizmeti veriyoruz
Tüm Dünyada Tanınan
Saç Ekim Markası
Turkey Hairtransplant Center güncel teknolojileri uygulayan, tüm dünyadan ziyaretçileri, global tanınırlığı, yüksek hizmet kalitesi ve yılların verdiği tecrübeye sahip, A++ ve JCI sertifikalı hastane ortamında, operasyonlarına devam etmektedir.
FUE Saç Ekimi Nedir?

Günümüzde artık birçok yerde FUE yöntemi ile saç ekimi yapılır. FUE tekniği bizim de kullandığımız saç ekimi teknikleri arasında yer alıyor. FUT tekniğine göre daha konforludur. Donör nokta tıraş edilerek ve mikro motorlar yardımı greftler alınarak işleme başlanır. Yara iyileşmesi FUT tekniğine göre daha hızlıdır. Donör noktasını daha az zedeler, yara izi hiç bırakmaz. FUE yönteminde ekimi yapacak doktorun tecrübesi çok önemlidir. Çok sayıda grefti en az belli olacak şekilde, zarar vermeden taramak bu greftleri toplamak gerekir. FUE tekniğinin bilinçsiz ve tecrübesiz kişiler tarafından yapılması hastanın donör noktasında kayıplara sebebiyet verebilir. Eşit ve homojen bir şekilde donör alanın taranması gerekir. Donör noktada yanlış ya da fazla uygulama sonucunda hastada şok dökülmelere sebebiyet verilir bu da saç kıran şeklinde bir görüntü ortaya çıkar. Tedavisi mümkündür fakat bu süreç hem hastada psikolojik bir sıkıntı yaratmaktadır hem de görüntüden hasta şikâyet etmektedir.

Safir FUE ile Saç Ekimi Nedir?

Günümüzde en çok kullanılan yöntemlerden bir diğeri de Safir FUE tekniğidir. Çok tercih edilme sebebi ise çok keskin olması, kaygan bir yüzeye sahip olması, çok ince ve sağlam olmasıdır. Safir uçlarla açılan kanallar; açma esnasında ciltte çok az tahrip yaratır. Böylece yaranın iyileşmesi çok daha hızlı olur. Ayrıca safir tekniği slit yöntemi ekimine göre daha kolaydır. Safirin önemli başka bir özelliği de greftlerin ikili veya üçlü olması sebebi ile tekli olmasından kaynaklanan boyut farklılığına göre uygun safir boyutları seçilebiliyor olmasıdır. Safir ile ekim slit tekniğine göre daha sık ekim yapılma olanağı sunar. Özellikle saç ekimi yapılan hastaların ön hatlarının ekiminde safirle daha sık ekildiği için slit ile ekime göre çok daha güzel görünüme kişi kavuşmaktadır. İyileşme süresi ortalama 3 ya 4 gündür. Yara ya da skar izleri olmamaktadır. Tıraş olabildiği gibi hasta tıraş olmadan da safir yöntemi ile ekim

Tıraşsız Saç Ekimi Nedir?

Tıraşsız saç ekimi özellikle kadınlar tarafından tercih edilen bir saç ekim yöntemidir. Kadın hastaların saçları genelde uzun olduğu için tamamen tıraş edilmesini (hem ekim alanın hem de donör alanının) istemezler. Dolayısıyla ekim alanı tıraş edilmeden saç ekimi yapılır. Bazen erkekler de tıraş olmak istemediğinde bu bölgesel saç ekimi yöntemi uygulanır.

Sosyal hayatı yoğun ve aktif olanlar, TV karşısında olup da saçlarını kestirmek istemeyenler Sadece belirli bir ara saçsız bölümü doldurmak isteyenler, Ünlüler, (saç ekimi yaptıran ünlüler bu işlemin bilinmesini istemeyebiliyor) Saç ektirmek için zamanı olmayanlar Tabii ki herkes tıraşsız saç ekimi tercih edeblir, bu sizin terciginize ve doktorunuzun uygun görüp görmemesine bağlıdır. Eklemek gereken bir nokta daha var; tıraşsız saç ektirmek için yapılacak bakım, tıraşlı saç ektirmek için yapılacak bakımdan daha zor olabilir. Dolayısıyla saç ekimi öncesi daha çok düşünmeniz gerekebilir. Yine belirtmekte fayda var; tıraşsız saç ekimlerinde, tıraşlı ekime göre daha az greft uygulaması yapılır. Örneğin; bir hastanın saçına 4000 greft ihtiyaç var ise maksimum tıraşsız saç ekiminde tek seferde 3000 greft yapılabilir. Dolayısıyla hastamızın ihtiyacı olan greftin altında bir ekim olacaktır. Hastaya bu bilgiler doğru ve eksiksiz anlatılmalıdır. Hastamız ya 2 seansta ekimlerini yaptıracaktır ya da tıraşlı yöntem ile tek seansta ihtiyacına yönelik ekim yapılacaktır.

Kadınlarda Saç Ekimi Nedir?

Kadınlarda saç ekimi tıraşlı olabildiği gibi tıraşsız da yapılabilir. Kişinin tercihine göre ekim yöntemi belirlenir. Tıraşlı olduğunda daha sık ve yoğun bir ekim yapılabilir. Tıraşsız ekim yapıldığında tıraşlı ekime göre bakım ve yıkamalar da daha zor olacaktır. Ayrıca tıraş olmayan kişilerde operasyon sırasında alınabilecek maksimum greft sayısı 3000 civarındadır. Tıraş olan ve ihtiyacı fazla olan hastalarımızda çıkabilecek olan greft sayısına göre planlama yapıp ekim yapılır. Kadın hastalarımız saçlarının tamamen kesilmesini istemedikleri için ya tek seans maksimum 3000 greft yapılıyor ya da 6-8 ay sonra ikinci bir seans ile sıklaştırma yaptırıyorlar. Yanlış ya da zorlanarak yıkama işlemleri yapıldığın da greftlere zarar verebilir hatta yerinden çıkmalarına sebebiyet verebiliriz. Kısaca özetlemek gerekirse kadınlarda saç ekimi de sıklıkla tercih edilen bir estetik işlemdir. Dileyen kadınlarda tıraşlı, dileyenlerde ise tıraşsız saç

DHI Saç Ekimi Nedir?

DHI yöntemi, kanal açmadan ekim yapmaya imkân verdiği için önemli bir avantajları bulunan bir saç ekimi tekniğidir. DHI aynı anda hem kanalı açarak hem de kökün yerine yerleştirilmesi noktasında imkân verdiğinden, zamandan tasarruf sağlar. Yara izi, kesi veya dikiş gerektirmeyen bir tekniktir. Saç ekimi sırasında kanal açma olmadığı için hastada oluşabilecek kanama durumunu en aza indirir. Ekilmek üzere çıkarılan greftlerin en kısa sürede tekrar nakil edilmesi de bu teknikle birlikte sağlanır. Greftler olabildiğince az beklediği için dışarıda greftlerin kalitesi ve sağlamlığı bozulmaz. Böylece ekildiklerinde tutma ihtimalleri daha da artar. DHI ile saç ekimi diğer yöntemlere göre daha fazla dikkat ve özen gerektirir. En iyi saç ekimi teknikleri arasında yer alır. Saç ekimi doktoru ve bu doktorun ekibinin DHI konusunda tecrübesi çok önemlidir. Safir ile ekime göre en büyük dezavantajı daha seyrek ekim yapılmasıdır. Tıraşsız yöntemde kullanılan en temel yöntemdir.

DHI Plus Saç Ekimi Nedir?

Araştırma ve geliştirme birimi tarafından geliştirilen, patenti bize ait olan ve DHI yöntemine artılar katan bir saç ekim yöntemidir. Bizim merkezimizde kullandığımız en iyi saç ekimi tekniği tabii ki DHI Plus tekniğidir. Diğer yöntemlerden en belirgin özelliği altın uçlu iğnesinin olmasıdır. DHI tekniği ile karşılaştırıldığında daha sık saç ekimi yapılmasına olanak sağlar. Daha doğal bir görünüm elde edilmesini sağlar. Altın uçlu ve pratik iğnesi sayesinde ekim süresi daha da kısalmıştır. Altın uç ile dokunun zarar görmesi ve alerjik bir reaksiyon ortaya çıkmasını çok azaltmıştır. Greft kayıpları yok denebilecek kadar azdır. Kanamasız saç ekimi denilebilecek kadar az kanama görülür. Mevcut saçlar zarar görmez ve ekim yapılacak olan alanın tamamen boş olmasına da gerek yoktur. Mevcut saçların aralarına da girilerek istenilen sıklık elde edilir. Çok daha doğal ve sık bir saç ekimi için tercih edilen son trend saç ekim yöntemidir. Uzman kişiler tarafından yapılması ekim hızını oldukça arttırmaktadır.

Ağrısız ve Traşsız Saç Ekimi İçin Hemen Başvur!
Sağlık Danışmanlarımız Sizleri Bekliyor.. Hemen Formu Doldurun, İndirimlerden Faydalanın..
+905411715861
+905445904461
info@turkeyhaircenter.com
Trabzon / TÜRKİYE
Ağrısız ve Traşsız Saç Ekimi İçin Hemen Başvur!
>Sağlık Danışmanlarımız Sizleri Bekliyor.. Hemen Formu Doldurun, İndirimlerden Faydalanın..
© Copyright 2021 All Rights Reserved Turkey Hair
Sosyal Medya
İletişim
Fulya Mahallesi, Mevlüt Pehlivan Sokak D:No:12, 34360 Şişli / İstanbul
Ücretsiz Bilgi Alın
Dünyanın Saçını Ekiyoruz
© Copyright 2021 All Rights Reserved Turkey Hair
Web Design and Programming Trabzon Web Yazılım
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İmperial Saç Ekim Merkezi
Saç Ekim İşlemi hakkında merak ettiklerinizi uzmanlarımıza online sorabilirsiniz.
Destek Ekibimiz Bir Kaç Dakika içinde size cevap verecektir.
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi