KURUMSAL KARTVİZİT
SİZE ÖZEL TASARIM
Kurumsal Tasarım, Kaliteli Kağıt, Doğru Renkler ve Kaliteli Baskı
Kartvizit
Matbaa Ürünleri / Kartvizit Tasarım ve Baskı
Kurumsal Tasarım, Kaliteli Kağıt, Doğru Renkler ve Kaliteli Baskı
? Kurumsal tasarım
? Kaliteli kağıt
? Kaliteli baskı
? Uygun fiyat

Kartvizit sayesinde hem kendinizi hem de markanızı başarıyla tanıtabilirsiniz. Kartvizit en önemli reklam ve tanıtım araçlarından bir tanesi. Kartvizitsiz bir profesyonel, düşünülemez. Kartvizitsiz bir çalışan acemi görünür. Kartvizitler sadece sizi ve markanızı tanıtmakla kalmaz, aynı zamanda sizin ve markanızın duruşuna kurumsallık ve profesyonellik katar.

Kimisi kare, kimisi standart dikdörtgen, kimisi de mat ya da parlak bitişli, kimisi çeşitli oval kesim olan kartvizitlerin, iş hayatında neredeyse kimliğiniz kadar önemli olduğu kaçınılmaz bir gerçek. Zaman zaman katıldığınız etkinliklerde ya da sadece bir arkadaş ortamında kartvizit alış verişi yaptığınız da oluyordur. Peki hiç ?Kartvizit mi? Hiç gerek duymuyorum. Bu sektörde beni herkes tanır. Ne gerek var böyle garip icatlara?? gibi bir ifadeyle karşılaştınız mı? Cevabınız ?Evet? mi? O zaman böyle bir soruya nasıl cevap verebileceğinizi bu yazımızda siz değerli misafirlerimiz ile paylaşıyoruz.

Kartvizit Baskı Modelleri

Kurumsal kimliğiniz, sektörünüz, unvanınız gibi detayları barındıran kartvizitler, ne kadar doğru seçilirse, getirecekleri olumlu etkiler de o kadar çok olur. Kartvizit modellerine karar verirken öncelikle sektör araştırması yapmanız faydanıza olacaktır. Eğer reklam, tasarım, mimarlıkla ilgili bir alanda hizmet veriyorsanız, kartvizitinizin ilk görüşte bunu belli etmesi gerekir. Özel kesim kartvizitler, şeffaf kartvizitler bu gibi sektörler için oldukça uygundur. Fark yaratan, sıra dışı ve akılda kalıcı etkiler bırakmak; tasarımla, yazarlıkla veya reklamcılıkla uğraşan insanların ilk yeteneği olmalı. Bunu fark yaratan bir kartvizit modeli seçerek ortaya koyabilirsiniz.

Finans, hukuk, muhasebe gibi alanlar için daha klasik ve şık detaylar barındıran kartvizitler doğru seçim olacaktır. Bir avukatın, müşterisine güven veren ve tecrübesini ortaya koyan bir kartvizit modeline ihtiyacı vardır. Önce sektör araştırması yapıp, daha sonra kabartmalı kartvizit veya kadife kartvizit gibi tercihlerden yana seçiminizi yapabilirsiniz.

Online matbaa Bidolubaski.com üzerinden sipariş verebileceğiniz kartvizit modelleri, profesyonel matbaa kalitesinde basılır ve adresinize ulaştırılır. Üstelik her zaman en kaliteli malzemeler kullanılır ve kartvizitlerinizin dayanıklı olması sağlanır. Kartvizit fiyatları da Bidolubaskı kalitesi için oldukça uygundur. Kartvizitin modeline göre kartvizit fiyatı da değişkenlik gösterir. Profesyonel matbaa ekibi ile Bidolubaski.com, isteklerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getirir. Sipariş vermeden önce tek yapmanız gereken, doğru bir şekilde kartvizit baskı üzerinde yer alacak detayları belirlemek, ölçüleri bildirmek ve online olarak matbaa ile iletişime geçmektir. Ürünlerin kalitesinden emin olmak için, Bidolubaski.com ?Numune Kutusu? ile size yardımcı olur. Kartvizit örnekleri görmek isterseniz, siparişi tamamlamadan önce adresinize numuneleri iletir ve karar vermenizi kolaylaştırır. Kaliteden emin olduktan sonra online kartvizit siparişinizi site üzerinden kolaylıkla verebilirsiniz.

Kartvizit Bastırmadan Önce Yapmanız Gerekenler

Kartvizitinizin üzerinde yazacak detaylara karar vermek.

Bir tasarımcıdan yardım alarak, ortaya hayalini kurduğunuz kartviziti çıkarmak.

Logo boyutunuzu belirlemek.

Bilgilerinizi PDF dosya formatı haline getirip, Bidolubaski.com ile paylaşmak.

Kartvizitinizin modeline, kesimine ve malzemesine karar vermek.

Hepsini hazırlayıp, Bidolubaski.com ile paylaşmak ve online kartvizit siparişini tamamlamak.

Kartvizit Çeşitleri ve Özellikleri

Yeni nesil matbaacılık ile organize matbaa anlayışını bir araya getiren Bidolubaski.com üzerinden kartvizit siparişi vermek oldukça kolay. Fakat bunun için öncelikle kartvizit çeşitlerini ve özelliklerini bilmeniz gerekiyor.

Standart Kartvizit

Profesyonel yaşamın vazgeçilmezi olan kartvizitlerin standart modelleri tek taraflı olarak basılıyor. Kuşe ve Bristol kâğıt seçeneklerinden birini tercih ettikten sonra, kartvizitinizin şekline karar vermelisiniz. Standart kartvizitlerin fiyatı, adedine göre farklılık gösteriyor. Siparişinizi tamamladıktan 1 hafta sonra, yepyeni kartvizitleriniz adresinize teslim ediliyor. Firmanızın sektörel kimliği olarak ele alabileceğiniz standart kartvizitleri tasarlarken dikkat etmeniz gereken en önemli şey, kartvizitin üzerinde yer almasını istediğiniz bilgiler olmalıdır. Hepsinin doğru ve istediğiniz şekilde olduğuna dikkat etmeyi unutmayın.

Kabartma Laklı Kartvizit

Kartvizitinizin istediğiniz bir bölümünü kabartmalı olarak seçebileceğiniz kabartma laklı kartvizitler, organize matbaa kalitesinde hazırlanıyor. Standart kartvizit fiyatlarına göre farklılık gösteren kabartma laklı kartvizitler, online matbaa Bidolubaski.com?da sizin belirlediğiniz tasarım doğrultusunda basılıyor. Bu sayede dilediğiniz görüntüde bir kartvizit tasarlatıp, dosyanızı Bidolubaski.com?a yükleyerek elde edebilirsiniz. Kabartma laklı kartvizitlerde ayrıca kabarık olmasını istediğiniz bölüm de fiyatta farklılık oluşmasına neden oluyor. Gofreli kartvizit olarak da bilinen kabartma laklı kartvizitlerinizi de oval veya düz kesim olarak tercih edebiliyorsunuz.

Sıvama Kartvizit

Daha dayanıklı ve daha karizmatik bir kartvizit bastırmak isterseniz tercihiniz mutlaka sıvamalı kartvizitten yana olmalı. İki tane kart birbirine yapıştırılarak yapılan sıvamalı kartvizitler, normalden daha dayanıklı ve kalın oluyorlar. Sıvamalı kartvizitlerin fiyatları sipariş vermek istediğiniz adede farklılık gösteriyor. Ayrıca kâğıt kalitesi de göz önünde bulundurmanız ve tercihinizi belirtmeniz gereken bir detay. Tasarımınızı düzenledikten sonra, Bidolubaski.com?un sipariş ekranına detaylarınızı belirterek yüklemenize yeterli olacaktır. Organize matbaa kalitesindeki kartvizitlerinizi, 1 hafta sonra adresinize teslim alabilirsiniz.

Kartvizit Fiyatları Hangi Özelliklere Göre Değişir?

Artık dijital dünyada yaşadığımız gerçeği, kartvizitlerin fonksiyonları hakkındaki fikrimizi değiştirmiyor. İş kimliğinizi, profesyonelliğinizi ve markanızın imajını belirten kartvizitlerin fiyatları seçtiğiniz dokuya göre farklılık gösteriyor. Kabartma laklı kartvizitler, sıvamalı kartivizler ve standart kartvizitler olarak üçe ayrılan model seçenekleri, kesimlere göre de farklı fiyatlarda karşımıza çıkabiliyor. Yeni dönemin modası olan oval kesim kartvizitlerle, normal kesim kartvizitler arasında fiyat farkı bulunuyor.

Ayrıca tek taraflı veya çift taraflı baskı kartvizitlerin de arasında farklı fiyatlandırma yapılıyor. Çoğu insan bir tarafını Türkçe, arka yüzünü ise İngilizce tercih ediyor veya bir tarafta kişisel bilgiler yazarken, arka yüzde şirket logosu bulunuyor. Kartvizit fiyatlarında tasarım, doku, kesim ve çift taraf kullanım, kartvizit fiyatlarını etkileyen etmenlerdir.

© Copyright 2021 All Rights Reserved Trabzon Web Yazılım
© Copyright 2021 All Rights Reserved Trabzon Web Yazılım
Web Design and Programming Trabzon Web Yazılım