Yazılım & Grafik Tasarım
İhtiyaca Özel Çözümler
Trabzon Web Yazılım, Yazılım Hizmetleri ile işletmelerin sistem çerçevesi içerisinde işletilmesini ve kolay yönetilebilir hale gelmesini sağlamakta, Online Çözümleri ile yönetilebilirliği en üst seviyeye taşımaktadır.

Trabzon Web Yazılım, mimari tasarımında günümüzün modern yazılım modellerini kullanarak geliştirdiği çözümler ile bir işletmenin ihtiyaç duyabileceği Yazılım Hizmetlerini tek bir platformda sunmayı başarmıştır.

Trabzon Web Yazılım, büyük ve orta ölçekli işletmelere ve kullanıcılarına Kurumsal Kimlik noktasında gerekli tüm ihtiyaçlarını karşılamakta, Teknik Hizmetleri ile tüm bilişim ve güvenlik sistemleri ihtiyaçlarının tamamına cevap vererek paket hizmet sunarak hem fiyat, hem zaman, hem de iş gücü açısından fayda sağlamaktadır.

Sizi ve İşinizi Dünya İle Paylaşıyor, Online Çözümler Sunuyoruz.
Daha fazla bilgi edin
Teknik Yaklaşım
İhtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyor, yaptığımız işlerle sektörde kalıcı izler bırakıyoruz!
01. Müşteri Analizi ve Planlama
Müşteri Tanımlama
Müşteri ve müşteri istekği analiz edilmeli, müşterinin ne istediği tespit edilmeli, fizibilite çalışmalarının ardından temel ihtiyaçlar belirlenmelidir.
02. Cihaz Kurulum, Onarım ve Bakım Uygulamaları
Uygulama işlemleri
Talepleriniz servisimize ulaştığında öncelikle sizlerin neye ihtiyacı olduğunu birlikte değerlendirip tespit ettikten sonra en iyi fiyat ve en kaliteli ürün çizgisinde ihtiyacınıza uygun tespitler yapılıp uygulamaya geçirilir. Uygulama sürecinin her aşamasına dair önemli notlar sizinle paylaşılır.Yaptığımız işlemlerde kalıcı izler bırakmak esas amacımızdır. Cihaz arızası,Donanım geliştirme,yeni ürün veya işletmenizde üretim ve hizmet aşamalarına katkıda bulunacak bilişim eklentileri gibi taleplerinizde sürekli destek ilkesi çerçevesinde bir teknik anlayışla siz değerli müşterilerimizin yanındayız.
03. Saha Teknik Yaklaşım ve Uygulamaları
Saha Çalışmaları
Ev ve işyerlerinizin Kamera,Güvenlik ve Network hizmetlerinin yanında talebe göre işleminizi gerçekleştirilmek istendiğiniz adreste siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.
© Copyright 2021 All Rights Reserved Trabzon Web Yazılım
© Copyright 2021 All Rights Reserved Trabzon Web Yazılım
Web Design and Programming Trabzon Web Yazılım