+90 555 721 99 34
Anasayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim
HIZLI VE KOLAY KURULUM
Yeni Nesi Dijital (QR Menü)
Kafe, restoran, pastane ve oteller için yeni nesil QR Menü Sistemi ile menünüz dijital ortamda.
Kolay ve pratik kullanım
Güvenilir, kolay, anlaşılır, hızlı, her yaşa uygun, işletmenizi ekstra maliyetlerden koruyan Dijital QR Menü sistemi www.menudensoyle.com
PRATİK MENÜ
Müşterileriniz için Kolay ve Anlaşılır
Dijital QR menü, ürünlerinizi düzenli, anlaşılır ve etkileyici şekilde sunmanıza yardımcı olur. Akıllı telefon ve tablet gibi cihazlara özel tasarımı sayesinde müşterileriniz ürünlerinizi etkileyici görselleri ve detaylı açıklamaları ile keyifle inceleyebilir. Bu sayede pozitif etki oluşturup satışlarınızı arttırabilirsiniz.
Daha Fazla Bilgi
Hızlı Menü Güncelleme
Sıfır Baskı Maliyeti
Her Yaşa Uygun
+30 Yabancı Dil Desteği
Hızlı Sipariş Çözümü
Müşteri Memnuniyeti
KOLAY YÖNETİM PANELİ
Sizin için Kolay Yönetilir
Dijital QR Menüyü kolayca düzenleyebilirsiniz. Yönetim panelinden tüm ürünlerinizin isimlerini, görsellerini, açıklamalarını ve fiyatlarını anlık olarak değiştirebilirsiniz.
İşletmenizin Karını Arttırın!
+30 YABANCI DİL DESTEĞİ
Yabancı dil desteği ile sınırları ortadan kaldırın
Dil seçeneği ile müşteri ağınızı genişletirken, istediğiniz dillere göre ürünlerinizi ve detaylarını özelleştirebilir, yabacı müşterilerinize sorunsuz hizmet sunabilirsiniz.
Standart bir menüden daha fazlasını edinin.
Daha etkileyici bir menü sunumu için Dijital QR Menü sistemi ile işletme gücünüzü arttırın.
QR Menü ile hızlı erişim, mutlu müşteri.
Qr Menü ile müşterileriniz garsona ihtiyaç duymadan menüye hızlıca erişebilir, siparişini belirleyebilir.
Kare kod ile artık menüye anında erişim.
Müşterileriniz masada bulanan kare kod sayesinde dilediği zaman menüye hızlıca ulaşabilecek.
Daha fazla ürün bilgisi tanımlama şansı.
Menüye eklenen ürünlere ekstra bilgi girme alanları ile detaylı ürün bilgisi aktarma imkanı.
Müşteri şikayetlerini ve önerilerini öğrenin.
Dijital QR Menü üzerinden müşterilerinize ait şikayet öneri ve taleplerini kolayca öğrenebilmeniz mümkün.
Dijital Menü baskı maliyeti tasarrufu sağlar.
Menünüzü dijital ortama taşıyarak menü bastırmak ve güncellemek için yüksek bedeller ödemekten kurtulun.
KULLANICI DOSTU
Dijital QR Menü ile beklemeden, hızlı sipariş!
Müşterileriniz menü QR kodu ile saniyeler içerisinde menüye ulaşabilir ve en hızlı şekilde siparişlerini verebilirler. Tek yapmaları gereken akıllı telefonlarının kamerasına masadaki QR kodu göstermek!
Daha Fazla Bilgi
Menünüzü Anında Dijital QR Menüye Taşıyoruz!
Kolay kurulum ile menünüzü bir an önce dijital ortama taşımanın keyfine varın!
QR Menü ile dijitalleşin
Trabzon Web Yazılım Dijital QR Menü Sistemleri
Trabzon Web Yazılım, Yazılım Hizmetleri ile işletmelerin sistem çerçevesi içerisinde işletilmesini ve kolay yönetilebilir hale gelmesini sağlamakta, Online Çözümleri ile yönetilebilirliği en üst seviyeye taşımaktadır. Trabzon Web Yazılım, mimari tasarımında günümüzün modern yazılım modellerini kullanarak geliştirdiği çözümler ile bir işletmenin ihtiyaç duyabileceği Yazılım Hizmetlerini tek bir platformda sunmayı başarmıştır.
Trabzon Web Yazılım, büyük ve orta ölçekli işletmelere ve kullanıcılarına Kurumsal Kimlik noktasında gerekli tüm ihtiyaçlarını karşılamakta, Teknik Hizmetleri ile tüm bilişim ve güvenlik sistemleri ihtiyaçlarının tamamına cevap vererek paket hizmet sunarak hem fiyat, hem zaman, hem de iş gücü açısından fayda sağlamaktadır. Sizi ve İşinizi Dünya İle Paylaşıyor, Online Çözümler Sunuyoruz.
İşini seven, mesleğinden keyif alan, sektöre hakim, yüksek ağırlıklı projelerin üstesinden gelebilen, ekip çalışmasına yatkın, kendini, ispatlamış, özverili ekibimizle müşterilerimizi mutlu eden projeler üretiyor olmaktan son derece mutluluk duyuyoruz! Trabzon Web Yazılım, mimari tasarımında günümüzün modern yazılım modellerini kullanarak geliştirdiği çözümler ile bir işletmenin ihtiyaç duyabileceği Yazılım Hizmetlerini tek bir platformda sunmayı başarmıştır. Trabzon Web Yazılım, büyük ve orta ölçekli işletmelere ve kullanıcılarına Kurumsal Kimlik noktasında gerekli tüm ihtiyaçlarını karşılamakta, Teknik Hizmetleri ile tüm bilişim ve güvenlik sistemleri ihtiyaçlarının tamamına cevap vererek paket hizmet sunarak hem fiyat, hem zaman, hem de iş gücü açısından fayda sağlamaktadır. Web Design and Programming Trabzon Web Yazılım
Mesaj Yaz